O nas


Spółka GeAT Polska Sp. z o. o. powstała w 2012r. jako spółka – córka Meyer Fachkräfte GmbH. Przedmiotem działalności tego polsko – niemieckiego przedsiębiorstwa usług personalnych z siedzibą we Wrocławiu jest pozyskiwanie wykwalifikowanych specjalistów i kadr pomocniczych na potrzeby niemieckiego rynku pracy oraz pozyskiwanie atrakcyjnych ofert pracy dla osób z Polski, poszukujących zatrudnienia.

„Oferujemy naszym Kandydatom szerokie wsparcie przy przeprowadzce do Niemiec i odnalezieniu się na niemieckim rynku pracy. Pośredniczymy w zdobywaniu zatrudnienia, organizujemy zakwaterowanie i załatwiamy formalności związane ze złożeniem koniecznych wniosków oraz procedurą meldunkową. Aktywnie służymy naszym Klientom i Pracownikom świadcząc kompetentną pomoc we wszystkich sprawach wymagających załatwienia na miejscu, w Niemczech i w Polsce. W naszym polskim Biurze we Wrocławiu prowadzimy wstępne rozmowy kwalifikacyjne, dobór i rekrutację personelu oraz testy. Łączymy zaangażowanych, zmotywowanych i wykwalifikowanych polskich kandydatów z rzeszą prężnie działających przedsiębiorstw zarówno na terenie Niemiec jak i Polski. Nasza Firma jest gwarantem znakomitej obsługi i doskonałej rekrutacji.“
– Florian Meyer, członek zarządu

Spółka GeAT Polska czerpie z ponad dwudziestoletniego doświadczenia międzynarodowej Grupy Meyera, której jest członkiem. Grupę tę tworzą GeAT – Gesellschaft für Arbeitnehmerüberlassung Thüringen AG, GeAT Akademie oraz GeAT Polska Sp. z o. o. Zarząd operacyjny w spółce GeAT Polska Sp. z o. o. sprawuje Florian Helmut Meyer, syn i wspólnik Helmut Meyer, właściciela Grupy.