Position title
Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii
Description

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii (praca mobilna)

Zadania:

  • obsługa klientów firmy w branży Horeca,
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji biznesowych,
  • dbanie o poprawny wizerunek firmy,
  • monitorowanie rynku gastronomicznego na podległym terenie,
  • monitoring, analiza i raportowanie wyników sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży Horeca lub FMCG,
  • dobra znajomość lokalnego rynku,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych,
  • zorientowanie na cele,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy,
  • stałe godziny pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Benefity:

  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do kursów i szkoleń,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na produkty i usługi firmowe,
  • spotkania integracyjne.

Date posted
21. kwietnia 2022
Job Location
Nowy Sącz, Małopolska, Polska
PDF Export
Close modal window

Position: Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!