Magazynier – operator wózka widłowego

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie i rozlokowywanie dostaw,
  • praca za pomocą wózka widłowego.

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych (karta UDT),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta,
  • pracę od poniedziałku do piątku na II zmiany,
  • premię frekwencyjną,
  • premię roczną (tzw. 13stka),
  • świadczenia urlopowe,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do karty Multisport lub Flexipass,
  • prywatna opieka medyczna (Luxmed) od początku zatrudnienia,
  • coroczną waloryzacja wynagrodzenia,
  • pracę w bezpiecznych, komfortowych warunkach na nowym sprzęcie,
  • realną możliwość awansu.

Zainteresowany?

27. grudnia 2021
Miejsce pracy:
Bielany Wrocławskie
Podjęcie pracy:
od zaraz

PDF Export
Close modal window

Position: Magazynier – operator wózka widłowego

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!