Solidarni z Ukrainą / Солідарні з Україною

w związku z zaostrzającym się konfliktem na Ukrainie i konsekwencjami, które wpływają na obywateli tego kraju, chcemy pomóc przebywającym w Polsce pracownikom oraz wszystkim tym, którzy planują opuszczenie Ukrainy w najbliższym czasie.

GeAT Polska Sp. z o.o. wraz z oddziałami GeAT AG na terenie Niemiec, oferuje wszystkim potrzebującym wsparcia, pomoc w znalezieniu pracy zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i opiekę w zakresie legalizacji zatrudnienia.

 

Jesteśmy dla Państwa dostępni

pod numerem telefonu 0048 71 – 756 27 10,

adresem e-mail praca@geat.pl,

a także bezpośrednio w oddziale firmy, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 28 – 30, piętro 3A.

 

Współpracujących z nami klientów oraz inne zainteresowane firmy, prosimy o wyrażenie solidarności z pracownikami pochodzącymi z Ukrainy, poprzez zapewnienie stabilności zatrudnienia.

 

У зв’язку з загостренням конфлікту в Україні та наслідками, які стосуються громадян
цієї країни, ми хочемо допомогти людям, які перебувають у Польщі, та всім, хто планує
найближчим часом залишити Україну.
GeAT Polska Sp. z o.o. разом із філіями GeAT AG у Німеччині пропонує всім тим, хто потребує підтримки, допомогти у пошуку роботи як на польському, так і на німецькому ринку.

Пропонуємо ознайомитися з актуальними вакансіями роботи. Ми надаємо повну консультацію та допомогу у сфері легалізації зайнятості та побиту.

Ми доступні для вас за номером телефону 0048 71 – 756 27 10,

адреса електронної пошти: praca@geat.pl,

а також безпосередньо у філії компанії, Вроцлав, вул. Powstańców Śląskich 28 – 30, поверх 3A.

Клієнтів, які співпрацюють з нами та іншими зацікавленими компаніями, просимо висловити солідарність до працівників з України шляхом забезпечення стабільної зайнятості.